Nieuwsbericht

Bouw met Domino’s Pizza mee aan het Openlucht Theater van Stichting de Luchtballon

23-09-2009

Van 28 september t/m 4 oktober 2009 is het Week of the Pizza Promise. Dit betekent dat elke willekeurige Original Medium pizza slechts €4,99 is bij afhalen – bij elke Domino’s Pizza vestiging in Nederland. Maar omdat Domino’s Pizza graag wat meer wil doen dan alleen fantastische producten aanbieden, staat onze actieweek helemaal in het teken van ons goede doel: Stichting de Luchtballon. We Pizza Promise you that!!!

 

Stichting de Luchtballon is een écht Nederlands goed doel. Ontstaan uit het Nederlands Astma Fonds, organiseert Stichting de Luchtballon –met alleen vrijwilligers– vakantiekampen voor kinderen met een handicap of beperking, zoals astma,  voedingsallergie of diabetes. De kinderen kunnen dan samen met leeftijd- en lotgenootjes, letterlijk en figuurlijk “even op adem komen”. 

 

Een grote wens van Stichting de Luchtballon is het realiseren van een bijzonder openlucht theater. Zodanig aangepast dat alle kinderen, zowel valide als mindervalide (zoals rolstoelpatiëntjes) zelf kunnen optreden op het podium of kunnen meegenieten op elke plek van de bijzondere tribune. Daarnaast zullen aan de zijkanten diverse klimwanden worden gebouwd om zo multifunctioneel gebruik te maken van de ruimte en de mogelijkheden.

 

De totale kosten van dit toepasselijke open “lucht” theater bedragen circa € 145.000,-. Domino’s Pizza wil helpen om dit bedrag bij elkaar te krijgen. Dus, van elke actiepizza die tijdens de week of the Pizza Promise verkocht wordt, doneren de Domino’s Pizza vestigingen  € 0,10 aan Stichting de Luchtballon. Zo kunnen wij met z’n allen bijdragen aan de bouw van dit bijzondere openlucht theater. Dus hoe meer we verkopen in deze week, hoe meer we kunnen doneren.

 

Alvast bedankt, namens Stichting de Luchtballon!

Neem contact op met ons hoofdkantoor:

Domino's Pizza Nederland

 

  • Franklinweg 33
  • Postbus 112
  • 4200 AC Gorinchem

 

 

  • T: + 31 (0) 183 696 300
  • (bereikbaar tijdens kantooruren,
    en niet om bestellingen te plaatsen)

 

 

 

  • Bestelling plaatsen:
  • 0900-8030 (15 ct.p/m)