Vandaag viert Nederland Koningsdag als vanouds. Zo ook in de hoofdstad, waar feestvierders de verjaardag van de koning traditiegetrouw op de Amsterdamse grachten vieren. Domino’s bezorgde daarom speciaal voor deze feestelijke dag pizza’s op het water. Voor de gelegenheid zocht de keten extra bezorgers, die vorige week massaal reageerden op de vacature van waterscooterbezorger.
Drie jaar geleden bezorgde Domino's voor eerst pizza's op het water tijdens Koningsdag. Dat was zo'n groot succes dat de pizzaketen meteen plannen maakte voor een volgende editie. ''Niemand had toen natuurlijk verwacht dat Koningsdag daarna twee jaar in het water zou vallen. In coronatijd besloten we: zodra het weer kan, zorgen we dat wij er zijn voor feestvierders met gratis pizza op de Amsterdamse wateren.'', vertelt Manon Stoutjesdijk van Domino's Nederland.
Niet alleen pakte Domino's uit met waterscooterbezorging, ook deelden medewerkers pizza uit vanaf een varend ponton met daarop een opblaasbare pizzadoos van vier meter hoog.
Ter gelegenheid van deze ludieke actie publiceerde Domino’s een vacature voor waterscooterbezorger. Geïnteresseerde sollicitanten kregen de kans achterop mee te varen op de waterscooter. Honderden sollicitaties kwamen binnen. Manon Stoutjesdijk: ''Domino's is altijd op zoek naar innovatieve manieren van bezorging. Deze activatie past dan ook perfect bij ons.''