Biddinghuizen, 19 augustus 2026 – Wakker worden met een kater én acute honger in een tent die inmiddels de temperatuur van een airfryer heeft. Of eenmaal terug op de camping na uren dansen erachter komen dat drie roze koeken en een halve mueslireep geen volwaardige stillers van je honger zijn. Cravings houden geen rekening met je festivalschema. Gelukkig doet Domino’s dat wel.
Daarom lanceert Domino’s tijdens Lowlands Eerste Hulp Bij Craving: een snelle hulpdienst voor festivalgangers bij wie de pizzatrek acuut toeslaat. Warme pizza, bezorgd op de camping, zodat je niet naar de food court hoeft met gierende honger.
Geen walk-of-crave. Wel pizza op de camping Wie op Lowlands op camping 1, 2, 3 of 4 verblijft, kan bij speciale Domino’s-bestelzuilen een favoriete pizza bestellen. Na het kiezen van een tijdslot gaat Domino’s direct aan de slag. Zodra de bezorger onderweg is naar de bezorgpaal op de gekozen camping, ontvangen festivalgangers een bericht.
Eenmaal klaar, dan haal je je warme pizza op, deelt ’m met je tentgenoten óf houdt ’m lekker helemaal voor jezelf (we don’t judge) en bent op tijd terug voor de volgende act, een rondje camping of nog een paar uur volledig losgaan.
Domino’s-debuut op Lowlands met eigen foodstand Domino’s is dit jaar voor het eerst met een eigen foodstand aanwezig op het Lowlands-terrein. Daar kunnen bezoekers het hele weekend terecht voor pizza tussen alle muziek, moshpits en de eeuwige zoektocht naar de rest van je groep door.
Op het menu staan Domino’s classics en bestsellers, zoals Pizza Margherita, Pepperoni Party, Chicken Kebab, Chicken Supreme en Pizza Tonno. Festivalgangers die hun weekend wat meer pit willen geven, kunnen kiezen voor de nieuwe Pizza Heat Wave. Met pepperoni, jalapeño en een swirl van Tabasco Sriracha-saus is dit een pizza die net zo hard binnenkomt als je favoriete act. Maar dan met meer kaas.
Openingstijden Eerste Hulp Bij CravingDe Domino’s-bestelzuilen op camping 1 tot en met 4 zijn geopend op: